Comandă online mâncarea ta preferată, simplu şi comod

Job Developer ECM

20-Nov-2018, autor: EuCeMananc

Despre EuCeMănânc.ro

EuCeMănânc este una dintre cele mai mari platformele online de comenzi online de mâncare și produse adiționale. Fiind prezenți în nouă orașe și având ca și parteneri peste aproximativ 300 de restaurante, suntem într-o continuă expansiune. Peste 5000 de vizitatori unici ne accesează platforma pentru a găsi mâncarea lor preferată de la restaurantele preferate pe EuCeMananc.ro. A comanda mâncare online este mai simplu ca niciodată, procesul este simplificat, intuitiv și ușor de parcurs. Mai mult, împreună cu aplicația EuCeMănânc, acum toți pofticioșii pot accesa platforma lor preferată de oriunde. Bazându-ne pe un set de valori bine stabilit, credem în echipa noastră, în potențialul de dezvoltare și colaborările pe termen lung!

Descrierea Job-ului

<?php

echo “<h1>Programator EuCeMananc<h1>”;
echo “Te vrem în echipa noastră!<br>”;
echo “<p>Dacă ești pasionat de IT, vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică, flexibilă, <b> faină </b> și ești bun cunoscător PHP și MySQL, atunci ești persoana potrivită!</p>”;

Echo “Cerințe Frontend<br>”;
echo “<ul>
<li> HTML/CSS </li>
<li> Javascript, jQuery</li>
<li>Angularjs 1.x, Angular 2+, Vuejs, ReactJS or other (nice to have)</li></ul>”;

Echo “Cerințe Backend<br>”;
echo “<ul>
<li> PHP, Nodejs/Express (nice to have) </li>
<li> Baze de date: MySQL, MongoDB (nice to have)</li></ul>”;

echo “<h2>Oferim:<h2>”;
echo “<ul>
<li>Pachet salarial atractiv</li>
<li>Mediu de lucru super fain</li>
<li>Posibilitatea de avansare și dezvoltare</li></ul>”;

?>

Aplica ACUM – PHP developer


(Vazut de 159 ori, 1 vizite azi)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone